O nás

Nově postavený apartmán se nachází v obci Bublava, která leží na západě Krušných hor. Obec leží v Karlovarském kraji v nadmořské výšce 800m n.m., téměř na hranicích se sousedním Německem. Jedná se o vynikajícím lokalitu pro letní i zimní pobyt a aktivní odpočinek.

Krásná příroda v okolí nabízí výborné prostředí k letní turistice, cykloturistice a cyklistice. V okolí jsou také malá jezírka ke koupání a v nedalekém německém Schonecku je krytý i venkovní aquapark. V okolí bazénu jsou také tenisové kurty, lanové centrum pro děti i dospělé a pro skvělou zábavu bobová dráha. Z Bublavy do sousedního Německa jsou propojeny téměř všechny trasy s pohledem na čistou přírodu. Necelý 1km nad obcí se nachází rozhledna na Olověném vrchu s restaurací a s výhledem na obec a okolí. Kousek od Bublavy se nachází také obec Stříbrná, kde leží nejvyšší vrchol západních krušných hor Špičák.

V zimním období je Bublava a její blízké okolí ideálním místem pro zimní sportovní aktivity. Blízký lyžařský areál nabízejí velké množství upravených běžkařských tratí, sjezdové tratě pro snowboarding, lyžování a v nedalekém Německu i skokanské můstky. Přímo z Apartmánu U Havelků je výhled na lyžařský areál, který nabízí pět lanovek (jedna čtyř sedačková), snowpark, půjčovnu lyží a snowboardů a lyžařskou školu.

Apartmán je vystavěný ve vyšší části obce přibližně kilometr od lyžařského areálu. Nabízíme možnost parkování aut přímo u apartmánu v uzavřené zahradě. Pro úschovu lyží je připraveno bezpečné úložiště přímo v Apartmánu. Byty jsou celé v dřevěném stylu a každý byt obsahuje vlastní sociální zařízení s umyvadlem, WC a sprchovým koutem. Dále je v každém bytě plně vybavená kuchyň s nádobím v šesti sadách, s pěti židlemi a jídelním stolem, ledničkou, varnou konvicí, varnou deskou a mikrovlnou troubou. V pokoji je jedna dvoulůžková postel a dvě postele jednolůžkové. Jsou zde dvě komody na uložení oblečení a šatní skříň je u vchodu do pokoje. Pokoj je také vybaven televizí. PO CELÉM APARTMÁNU JE MOŽNOST BEZPLATNÉHO PŘIPOJENÍ NA INTERNET PROSTŘEDNICTVÍM WIFI SÍTĚ.

Apartmán nenabízí možnost stravování a proto je výhodou prodejna potravin, která je vzdálena cca 400m. V blízkém okolí apartmánu jsou také 4 restaurace (do 10ti minut chůze).

V případě zájmu nás neváhejte KONTAKTOVAT pro bližší informace.